Image
Powloki_Ceramiczne_Mobile

Powłoka ceramiczna nadaje niesamowitej szklistości i głębi koloru lakierowi, a przy tym co najważniejsze - chroni przed zarysowaniami.
Dzięki wyjątkowej gładkości powierzchni powłoki ceramicznej uzyskujemy efekt hydrofobowy, czyli odpychania wody wraz z zanieczyszczeniami.
Zdecydowanie wpływa on na łatwiejszą pielęgnację pojazdu, spowalnia w znaczny sposób brudzenie, jednocześnie zapobiegając korozji i oksydacji lakieru.

Pracujemy na powłokach ceramicznych ULTRACOAT - https://ultracoat.pl/

Zalety powłoki ceramicznej:

  • Ochrona lakieru przed czynnikami atmosferycznym
  • Ochrona przed zarysowaniami
  • Najwyższa jakość produktu
  •  Nadanie niesamowitej szklistości lakierowi
  • Podbicie głębi koloru
  • Łatwiejsza pielęgnacja samochodu
  • Ograniczenie gromadzenia się brudu na karoserii

 Wzrost wartości pojazdu
Powłoki ceramiczne ochronne lakieru są trwałym i skutecznym zabezpieczeniem Twojego samochodu. W dobie ekologicznych lakierów, stały się one bardzo miękkie i podatne na zarysowania nawet podczas procesu mycia! Między innymi z tego względu zaczęto stosować powłoki ceramiczne, które po utwardzeniu się na samochodzie tworzą warstwę szkła. Powłoka ceramiczna przeciwdziała nadmiernemu rysowaniu się karoserii oraz posiada szereg innych właściwości.

Powłoki ceramiczne - niezwykła odporność
Powłoka ceramiczna jest odporna na promieniowanie UV, kwaśne deszcze oraz ostrą chemię, dzięki czemu nie ma ryzyka, iż lakier po czasie wyblaknie. Dodatkowo ze względu na właściwości hydrofobowe oraz elektrostatyczne samochód o wiele mniej się brudzi, a jego pielęgnacja staje się o wiele szybsza i przyjemniejsza. Olbrzymią zaletą powłok ceramicznych jest również nadawanie lakierowi niesamowitej szklistości i podbicie głębi koloru. Karoseria jest zdecydowanie bardziej szklista, błyszcząca, a kolory wyraźniejsze i żywe.

*Powłokę ceramiczną zalecamy dla samochodów nowych bądź używanych uprzednio poddanych procesowi renowacji lakieru.

CENNIK

Image
Image