Korekta_Lakieru
Korekta_LakieruMOBILE

Na czym polega renowacja lakieru?

Polerowanie - korekta lakieru to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych.
Podczas procesu regeneracji usuwamy wszelkie rysy, skazy i zmatowienia. Usługa przywraca, a nawet potęguje, głębię koloru i nadaje szklisty blask karoserii.
Warto podkreślić, że proces odnowy lakieru jest procesem trwałym i zupełnie bezpiecznym

Zalety polerowania lakieru:
- Idealna powierzchnia lakieru bez wad
- Salonowy blask
 - Podwyższenie wartości rynkowej samochodu
 - Nadanie połysku karoserii
 - Podbicie głębi koloru
Po latach, a czasem już nawet po kilku miesiącach użytkowania samochodu, stan jego lakieru wyraźnie odbiega od doskonałości. Spowodowane jest to przede wszystkim podatnością nowych lakierów na zarysowania oraz nieodpowiednią pielęgnacją. Renowacja lakieru oraz korekta lakieru samochodowego to proces przywrócenia salonowego stanu karoserii Twojemu pojazdowi, podczas którego w bezpieczny sposób usuwana jest uszkodzona warstwa lakieru. Dzięki takiemu zabiegowi lakier odzyskuje idealny stan, niesamowicie się błyszczy, a kolor jest wyrazisty i ożywiony.


Renowacja lakieru a wartość samochodu
Z pewnością warto dodać, że odnowiony lakier zdecydowanie wpływa na wartość pojazdu i powoduje, że ponownie możemy cieszyć się samochodem, jakby dopiero co został odebrany z salonu. Należy jednak wspomnieć, że polerowanie aut stało się bardzo powszechne, dlatego swój samochód warto oddać tylko w ręce specjalistów!

Renowacja lakieru – polerowanie lakieru samochodowego, zalecamy dla każdego używanego samochodu, szczególnie mytego wcześniej na myjniach automatycznych, bądź pielęgnowanego w niewłaściwy sposób, które nie mają już takiej głębi koloru.

CENNIK

Auta miejskie - 300zł
Sedan/Kombi - 350zł
Suv/Van - 450zł

Image
Image